Cam Balkon

Cam balkon, cam çevreler veya korkuluklarla çevrili yükseltilmiş bir dış mekan alanıdır. Cam balkona adını veren, örneğin metal korkuluk, tuğla veya ahşap yerine balkonu çevreleyen cam seçimidir.
cam balkon çeşitleri
Cam, çok çeşitli amaçlar için kullanılabilen oldukça esnek bir panel malzemesidir. Geniş oturma alanlarında olduğu kadar küçük balkonlarda veya Juliet balkonlarda da etkin bir şekilde kullanılabilir.
Cam balkonların çerçeveli ve çerçevesiz olmak üzere iki ana çeşidi bulunmaktadır. Çerçeveli cam korkuluklar, cam panelleri yerinde tutan, genellikle paslanmaz çelikten yapılmış destek direklerinden yararlanır. antalya cam balkon cam korkuluklarda direk yoktur ve bunun yerine cam panelleri zemin seviyesinde oluklu bir kanal kullanarak destekler. Balkonlarda balkon kaidesinin dışına da paneller takılabilir. Ek destek sağlamak ve ayrıca insanlar onu tutmak isterse ekstra konfor sağlamak için üst raylar eklenebilir.
Standart cam paneller düz ve düzdür ve bu nedenle küboid balkon tasarımları için idealdir, ancak kavisli panellerin mevcudiyeti size bitmiş şekli deneme özgürlüğü verir.

Go Back

Post a Comment
Created using the new Bravenet Siteblocks builder. (Report Abuse)